Fenomenul Ultras
Disponibil doar pentru membrii inregistrati
Lista Forumurilor Pe Tematici
Fenomenul Ultras | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FENOMENUL ULTRAS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil luiza69
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
27 - 75 ani
Fenomenul Ultras / Brigazi / Black&White miners BWM Moderat de Droog, methodman, vladULTRAS
Autor
Mesaj Pagini:  1 2
vladULTRAS
Moderator

Din: ARAD/SUR
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 231

Jupanul a scris:


vladULTRAS a scris:

incredibil...nu pot sa cred!!!incep sa vad ca un Lazio-Roma Inter-Milan Juve-A.C.Torino Milwall-West Ham nici nu se compara cu marele derby Jiul-Corvinul despre Dinamo-Steaua sau UTA-Poli nici nu mai vorbesc...mai lasati-o fratilor moarta.Nu vedeti ca tot aceleasi replici si intrebari puneti?!Ultrasii corvinului is ok baietii chiar imi plac,progreseaza baietii. da de partea cealalta BWM  sunt mai mult o galerie...fara nicio suparare......
Numai bine!!!

E parerea ta!Sper ca in viitor sa iti schimbi parerea despre noi!

sper sa mi-o pot schimba(in bine).implicati-va si voi mai mult
numai bine!!!


_______________________________________
R.I.P.-PINTEA                SEMPER FIDELIS

pus acum 18 ani
   
Vulturu-Negru
Membru Junior

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
Nu dar eu iam propus ceva lui Cream si altu se baga aiurea...
Nustiu unde vedeti voi ceva despre Jiul Corvinu aici ?


pus acum 18 ani
   
Jupanul
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4
Mitza Ar fi bine !
Hai sa incheiam cearta pe forumuri si lasati-ne sa postam despre jiul!

Modificat de Jupanul (acum 18 ani)


pus acum 18 ani
   
PaRazitu
Membru

Din: Petrosani
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 24

Jupanul a scris:

Mitza Ar fi bine !
Hai sa incheiam cearta pe forumuri si lasati-ne sa postam despre jiul!



Despre Jiul se vorbeste in alta parte,este si aici ceva sectiune sau pe forumul oficial,aici se vorbeste despre B/W/M/.Multumesc anticipat !!!

Modificat de PaRazitu (acum 18 ani)


pus acum 18 ani
   
Stereo
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
parazitule .. deabea astept sa dam ochii la petrosani

pus acum 18 ani
   
Jupanul
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4
Stereo dute la tine pe forum si lasane!

pus acum 18 ani
   
ultrasraul
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
cata rautate, numa intalniri vreti si amenintari .. vorbe vorbe si fapte pauza!



U.L.


pus acum 18 ani
   
ElLiderMaximo DU'
Membru Junior

Din: Hunedoara D.C.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
lasa-i Stereo...ca ei au o lume numai a lor..

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
IceCream_U.K
Membru Junior

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 32
mesajul :Uitati`va sub capac poate castigati si voi - copiat






originalul :



in fine si aia cu 'Sex in grup' tot de la olteni 

Modificat de IceCream_U.K (acum 18 ani)


_______________________________________
Football is for you and me,Not for fucking industry!

pus acum 18 ani
   
ElLiderMaximo DU'
Membru Junior

Din: Hunedoara D.C.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
lasa-i Ice ca oricum gasesc ei o scuza )

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
IceCream_U.K
Membru Junior

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 32
Cereg. bwm...

miners bwm cereg. bwm...

63.8KB


_______________________________________
Football is for you and me,Not for fucking industry!

pus acum 18 ani
   
IceCream_U.K
Membru Junior

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 32
Sa nu ziceti ca nu v`am pus poza 
Si un mesaj care cam seamana cu cel de mai sus 

miners bwm ziceti v`am pus poza  mesaj care cam seamana cel mai sus 

41.6KB


_______________________________________
Football is for you and me,Not for fucking industry!

pus acum 18 ani
   
tavy_fcf
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
tari jiul astia

pus acum 18 ani
   
bang_HB
Membru

Din: Hunedoara
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
numai poti ce tari is!!!

_______________________________________
Stand Your Ground And Fight..

pus acum 18 ani
   
swelt
Membru **

Din: Cluj-Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 104
v-au facut corvinistii in meciul direct
am vazut pozele
si-au cam batut-o de voi


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
bang_HB
Membru

Din: Hunedoara
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
no cika ultrasi cu caciuli cu steaua!!vai!!!

_______________________________________
Stand Your Ground And Fight..

pus acum 18 ani
   
dr dre jiul
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
Bai astia de la corvinu' mai moale cu posturile.......si cine si unde avea caciula cu steaua mai ?!!

_______________________________________
ACAB...!!

pus acum 18 ani
   
swelt
Membru **

Din: Cluj-Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 104
Am facut eu o poza interesanta la Petrosani in primavara lui 2007
acel meci cu cantec Jiul-CFR...

miners bwm facut poza petrosani primavara lui 2007acel meci cantec

43.2KB


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
fredy SEZIONE
Membru Junior

Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 49
nu inteleg.ce e cu poza asta?


_______________________________________
ALL COPS ARE BASTARDS

pus acum 18 ani
   
ElLiderMaximo DU'
Membru Junior

Din: Hunedoara D.C.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41

fredy SEZIONE a scris:

nu inteleg.ce e cu poza asta?

e un suporter al echipei cu nume de râu care isi aseza o caciula cu stiaua... restul e can-can  

Modificat de ElLiderMaximo DU' (acum 18 ani)


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
swelt
Membru **

Din: Cluj-Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 104


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
dr dre jiul
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
Plm....de unde sti u ca grupul acela de oameni erau din peluza de la Jiul?...apropo in toata tara is tarani care tin cu steaua dinamo rapid....Bafta

_______________________________________
ACAB...!!

pus acum 18 ani
   
dr dre jiul
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
Plm...esti aja sigur ca grupul acela de oameni erau din peluza de la noi???nu prea cred ...in fine....bafta

miners bwm plm...esti aja sigur grupul acela oameni erau din peluza noi???nu prea cred ...in

9.2KB


_______________________________________
ACAB...!!

pus acum 18 ani
   
ElLiderMaximo DU'
Membru Junior

Din: Hunedoara D.C.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41

dr dre jiul a scris:

Plm...esti aja sigur ca grupul acela de oameni erau din peluza de la noi???nu prea cred ...in fine....bafta

ai dreptate,nu erau de la jiu' din peluza,erau de la Napoli


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
swelt
Membru **

Din: Cluj-Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 104
eu cred ca erau de la genoa, tinand cont de faptul ca sapca era ros-albastra

Modificat de swelt (acum 18 ani)


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
dr dre jiul
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
EU cred ca ar fi mai bine sa plecati dreaq de pe forumu cu BWM....carnatilor povestiti de peluza voastra....bafta    (whatch you back swelt)    

miners bwm cred mai bine plecati dreaq forumu povestiti peluza   (whatch you back swelt)  

9.2KB


_______________________________________
ACAB...!!

pus acum 18 ani
   
dr dre jiul
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
Watch*

miners bwm watch*

9.2KB


_______________________________________
ACAB...!!

pus acum 18 ani
   
drUNk HB
Membru Junior

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
Eu cred ca ar fi mai bine sa taci odata din gura .. ca tot aiurea vorbesti .. si mai lasa limbaju asta de Irc   

_______________________________________
Viata nu e roz e ALB - ALBASTRA !

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Daca CORVINUL n-ar mai fi Hunedorenii Ce'ar iubi!?

pus acum 18 ani
   
dr dre jiul
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
Bine sefu' cum zici tu....avetzi cea mai tare peluza...cei mai originali....multumit domnu???bafta

miners bwm bine sefu' cum zici cea mai tare mai

9.2KB


_______________________________________
ACAB...!!

pus acum 18 ani
   
dr dre jiul
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
Gata mah....eu nu mai intru cu voi in cearta......fiecare are pareri inverse...sa auzim de bine

miners bwm gata mah....eu mai intru voi are pareri auzim bine

9.2KB


_______________________________________
ACAB...!!

pus acum 18 ani
   
ascanio
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 18
Esti penibil...topicul asta e de toata jena...

pus acum 18 ani
   
swelt
Membru **

Din: Cluj-Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 104
ce ma distreaza benladen de la petrosani
esti celebru frate
cand am ocazia dau 4 beri


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
BenLaden
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
bem... 4 beri... dupa cum zici... dar sa`mi faci semn inainte sa plece tren`ul sau masina ... ok? (prietenii stiu de ce)

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
swelt
Membru **

Din: Cluj-Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 104
neesential

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
IceCream_U.K
Membru Junior

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 32
Ba eu sper sa nu fi citit si alti de prin alte peluza acuzele dure privind mesajele  Nu vad care e problema preluarea mesajelor din diverse reclame / melodii cand e vorba de originalitate PE PLAN ULTRA`! decat sa copiati de prin tara mai bine mai intrati si voi pe fototifo si cautati pe google un dictionar on line ca se prinde lumea mai greu daca le traduceti de dincolo  ..cum de a-ti revenit asa in forta ?a-ti pierdut link`ul forumului si acum l-ati bagat la Bookmark ? dr dre i`a pasat stafeta lui BenLaden .. cine o fi urmatorul ?

_______________________________________
Football is for you and me,Not for fucking industry!

pus acum 18 ani
   
ElLiderMaximo DU'
Membru Junior

Din: Hunedoara D.C.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
gaby_: usile ni se deschid
ultras _gaby_: nu-i echipa mai frumoasa
ultras _gaby_: mai iubita ca rapid
ultras _gaby_: rapid..rapid
ultras _gaby_:
chiar asa ma parazitule? 
asta am luat-o de pe forumul bmw-ului,pardon bwm-ului[tot ii confund ]


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
BenLaden
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7

ElLiderMaximo DU' a scris:

gaby_: usile ni se deschid
ultras _gaby_: nu-i echipa mai frumoasa
ultras _gaby_: mai iubita ca rapid
ultras _gaby_: rapid..rapid
ultras _gaby_:
chiar asa ma parazitule? 
asta am luat-o de pe forumul bmw-ului,pardon bwm-ului[tot ii confund ]


MatusaTamara ...Hai sa revenim cu picioarele pe pamant ..."maturizeaza`te"... iar ne copiem ... Linistitiva si voi ... campionatu` sa terminat ... relaxativa` ~> have a nice day

Modificat de BenLaden (acum 18 ani)


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
DoarCorvinul013
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4
As avea si eu o intrebare..Cu ce se mandreste PetroCity in afar de Guta si Cozma   ...PetroCity=catun    

pus acum 18 ani
   
DU ARAD
Moderator

Din: Directivo Ultra
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 368
bah benladen ce drac te oftici atata pe forumuri....vor dat-o in pizda la petrosani....stiti voi cand.....mai taci in plm ca deja mai enervat....stiu ca e greu sa recunosti ca aia de la HD va fac la orice ora oriunde oricand.....in fine   

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
BenLaden
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7

DU ARAD a scris:

bah benladen ce drac te oftici atata pe forumuri....vor dat-o in pizda la petrosani....stiti voi cand.....mai taci in plm ca deja mai enervat....stiu ca e greu sa recunosti ca aia de la HD va fac la orice ora oriunde oricand.....in fine   


frustrata`i lumea asta ... Have A Nice Day

...ADMIN pls inchide topicul ...Danke


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
drUNk HB
Membru Junior

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45

BenLaden a scris:


DU ARAD a scris:

bah benladen ce drac te oftici atata pe forumuri....vor dat-o in pizda la petrosani....stiti voi cand.....mai taci in plm ca deja mai enervat....stiu ca e greu sa recunosti ca aia de la HD va fac la orice ora oriunde oricand.....in fine   


frustrata`i lumea asta ... Have A Nice Day

...ADMIN pls inchide topicul ...Danke

eu cred ca e invers coaie ..nu noi suntem frustrati voi sunteti ..in general tu .. atata le invarti si le ntorci.. in fine .. 

PS: Maturizeaza'te

Modificat de drUNk HB (acum 17 ani)


_______________________________________
Viata nu e roz e ALB - ALBASTRA !

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Daca CORVINUL n-ar mai fi Hunedorenii Ce'ar iubi!?

pus acum 17 ani
   
ElLiderMaximo DU'
Membru Junior

Din: Hunedoara D.C.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41

BenLaden a scris:


DU ARAD a scris:

bah benladen ce drac te oftici atata pe forumuri....vor dat-o in pizda la petrosani....stiti voi cand.....mai taci in plm ca deja mai enervat....stiu ca e greu sa recunosti ca aia de la HD va fac la orice ora oriunde oricand.....in fine   


frustrata`i lumea asta ... Have A Nice Day

...ADMIN pls inchide topicul ...Danke

ma uimesti ben...sti germana,engleza,romana[cat de cat] esti adevarat ma
 


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
ElLiderMaximo DU'
Membru Junior

Din: Hunedoara D.C.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41

BenLaden a scris:


DU ARAD a scris:

bah benladen ce drac te oftici atata pe forumuri....vor dat-o in pizda la petrosani....stiti voi cand.....mai taci in plm ca deja mai enervat....stiu ca e greu sa recunosti ca aia de la HD va fac la orice ora oriunde oricand.....in fine   


frustrata`i lumea asta ... Have A Nice Day

...ADMIN pls inchide topicul ...Danke

ma uimesti ben...sti germana,engleza,romana[cat de cat] esti adevarat ma
 


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Bif_Bif
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
vad ca si tu "sti" romana tot cat de cat...

pus acum 17 ani
   
ScristY
Membru **

Din: tribuna I Oradea
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 74
copii mai mergeti pe la scoala, invatati sa scrieti, asteptati sa treceti bacalaureatul si apoi o puteti arde ca sunteti mari ultrasi ! nu va mai certati pe forumuri ca nu rezolvati nimic!

_______________________________________
In Oradea Sunt Si Voi Fi Pana Am Sa Mor!

pus acum 17 ani
   
Pagini:  1 2  

Mergi la