vladULTRAS
Moderator Din: ARAD/SUR
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 231
Jupanul a scris:
vladULTRAS a scris:
incredibil...nu pot sa cred!!!incep sa vad ca un Lazio-Roma Inter-Milan Juve-A.C.Torino Milwall-West Ham nici nu se compara cu marele derby Jiul-Corvinul despre Dinamo-Steaua sau UTA-Poli nici nu mai vorbesc...mai lasati-o fratilor moarta.Nu vedeti ca tot aceleasi replici si intrebari puneti?!Ultrasii corvinului is ok baietii chiar imi plac,progreseaza baietii. da de partea cealalta BWM sunt mai mult o galerie...fara nicio suparare...... Numai bine!!!
E parerea ta!Sper ca in viitor sa iti schimbi parerea despre noi!
sper sa mi-o pot schimba(in bine).implicati-va si voi mai mult numai bine!!!
_______________________________________ R.I.P.-PINTEA SEMPER FIDELIS
pus acum 18 ani
Vulturu-Negru
Membru Junior
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 31
Nu dar eu iam propus ceva lui Cream si altu se baga aiurea... Nustiu unde vedeti voi ceva despre Jiul Corvinu aici ?
pus acum 18 ani
Jupanul
Membru
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4
Mitza Ar fi bine ! Hai sa incheiam cearta pe forumuri si lasati-ne sa postam despre jiul!
Modificat de Jupanul (acum 18 ani)
pus acum 18 ani
PaRazitu
Membru
Din: Petrosani
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 24
Jupanul a scris:
Mitza Ar fi bine ! Hai sa incheiam cearta pe forumuri si lasati-ne sa postam despre jiul!
Despre Jiul se vorbeste in alta parte,este si aici ceva sectiune sau pe forumul oficial,aici se vorbeste despre B/W/M/.Multumesc anticipat !!!
Modificat de PaRazitu (acum 18 ani)
pus acum 18 ani
Stereo
Membru
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
parazitule .. deabea astept sa dam ochii la petrosani
pus acum 18 ani
Jupanul
Membru
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4
Stereo dute la tine pe forum si lasane!
pus acum 18 ani
ultrasraul
Membru
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 11
cata rautate, numa intalniri vreti si amenintari .. vorbe vorbe si fapte pauza!
U.L.
pus acum 18 ani
ElLiderMaximo DU'
Membru Junior Din: Hunedoara D.C.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
lasa-i Stereo...ca ei au o lume numai a lor..
_______________________________________
pus acum 18 ani
IceCream_U.K
Membru Junior Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 32
mesajul :Uitati`va sub capac poate castigati si voi - copiat
originalul :
in fine si aia cu 'Sex in grup' tot de la olteni
Modificat de IceCream_U.K (acum 18 ani)
_______________________________________ Football is for you and me,Not for fucking industry!
pus acum 18 ani
ElLiderMaximo DU'
Membru Junior Din: Hunedoara D.C.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
lasa-i Ice ca oricum gasesc ei o scuza )
_______________________________________
pus acum 18 ani
IceCream_U.K
Membru Junior Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 32
Cereg. bwm...
63.8KB
_______________________________________ Football is for you and me,Not for fucking industry!
pus acum 18 ani
IceCream_U.K
Membru Junior Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 32
Sa nu ziceti ca nu v`am pus poza Si un mesaj care cam seamana cu cel de mai sus
41.6KB
_______________________________________ Football is for you and me,Not for fucking industry!
pus acum 18 ani
tavy_fcf
Membru
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3
tari jiul astia
pus acum 18 ani
bang_HB
Membru Din: Hunedoara
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
numai poti ce tari is!!!
_______________________________________ Stand Your Ground And Fight..
pus acum 18 ani
swelt
Membru ** Din: Cluj-Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 104
v-au facut corvinistii in meciul direct am vazut pozele si-au cam batut-o de voi
_______________________________________
pus acum 18 ani
bang_HB
Membru Din: Hunedoara
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
no cika ultrasi cu caciuli cu steaua!!vai!!!
_______________________________________ Stand Your Ground And Fight..
pus acum 18 ani
dr dre jiul
Membru Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
Bai astia de la corvinu' mai moale cu posturile.......si cine si unde avea caciula cu steaua mai ?!!
_______________________________________ ACAB...!!
pus acum 18 ani
swelt
Membru ** Din: Cluj-Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 104
Am facut eu o poza interesanta la Petrosani in primavara lui 2007 acel meci cu cantec Jiul-CFR...
43.2KB
_______________________________________
pus acum 18 ani
fredy SEZIONE
Membru Junior Din: CRAIOVA
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 49
nu inteleg.ce e cu poza asta?
_______________________________________ ALL COPS ARE BASTARDS
pus acum 18 ani
ElLiderMaximo DU'
Membru Junior Din: Hunedoara D.C.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
fredy SEZIONE a scris:
nu inteleg.ce e cu poza asta?
e un suporter al echipei cu nume de râu care isi aseza o caciula cu stiaua... restul e can-can
Modificat de ElLiderMaximo DU' (acum 18 ani)
_______________________________________
pus acum 18 ani
swelt
Membru ** Din: Cluj-Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 104
_______________________________________
pus acum 18 ani
dr dre jiul
Membru Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
Plm....de unde sti u ca grupul acela de oameni erau din peluza de la Jiul?...apropo in toata tara is tarani care tin cu steaua dinamo rapid....Bafta
_______________________________________ ACAB...!!
pus acum 18 ani
dr dre jiul
Membru Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
Plm...esti aja sigur ca grupul acela de oameni erau din peluza de la noi???nu prea cred ...in fine....bafta
9.2KB
_______________________________________ ACAB...!!
pus acum 18 ani
ElLiderMaximo DU'
Membru Junior Din: Hunedoara D.C.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
dr dre jiul a scris:
Plm...esti aja sigur ca grupul acela de oameni erau din peluza de la noi???nu prea cred ...in fine....bafta
ai dreptate,nu erau de la jiu' din peluza,erau de la Napoli
_______________________________________
pus acum 18 ani
swelt
Membru ** Din: Cluj-Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 104
eu cred ca erau de la genoa, tinand cont de faptul ca sapca era ros-albastra
Modificat de swelt (acum 18 ani)
_______________________________________
pus acum 18 ani
dr dre jiul
Membru Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
EU cred ca ar fi mai bine sa plecati dreaq de pe forumu cu BWM....carnatilor povestiti de peluza voastra....bafta (whatch you back swelt)
9.2KB
_______________________________________ ACAB...!!
pus acum 18 ani
dr dre jiul
Membru Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
Watch*
9.2KB
_______________________________________ ACAB...!!
pus acum 18 ani
drUNk HB
Membru Junior Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
Eu cred ca ar fi mai bine sa taci odata din gura .. ca tot aiurea vorbesti .. si mai lasa limbaju asta de Irc
_______________________________________ Viata nu e roz e ALB - ALBASTRA !
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Daca CORVINUL n-ar mai fi Hunedorenii Ce'ar iubi!?
pus acum 18 ani
dr dre jiul
Membru Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
Bine sefu' cum zici tu....avetzi cea mai tare peluza...cei mai originali....multumit domnu???bafta
9.2KB
_______________________________________ ACAB...!!
pus acum 18 ani
dr dre jiul
Membru Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
Gata mah....eu nu mai intru cu voi in cearta......fiecare are pareri inverse...sa auzim de bine
9.2KB
_______________________________________ ACAB...!!
pus acum 18 ani
ascanio
Membru
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 18
Esti penibil...topicul asta e de toata jena...
pus acum 18 ani
swelt
Membru ** Din: Cluj-Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 104
ce ma distreaza benladen de la petrosani esti celebru frate cand am ocazia dau 4 beri
_______________________________________
pus acum 18 ani
BenLaden
Membru Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
bem... 4 beri... dupa cum zici... dar sa`mi faci semn inainte sa plece tren`ul sau masina ... ok? (prietenii stiu de ce)
_______________________________________
pus acum 18 ani
swelt
Membru ** Din: Cluj-Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 104
neesential
_______________________________________
pus acum 18 ani
IceCream_U.K
Membru Junior Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 32
Ba eu sper sa nu fi citit si alti de prin alte peluza acuzele dure privind mesajele Nu vad care e problema preluarea mesajelor din diverse reclame / melodii cand e vorba de originalitate PE PLAN ULTRA`! decat sa copiati de prin tara mai bine mai intrati si voi pe fototifo si cautati pe google un dictionar on line ca se prinde lumea mai greu daca le traduceti de dincolo ..cum de a-ti revenit asa in forta ?a-ti pierdut link`ul forumului si acum l-ati bagat la Bookmark ? dr dre i`a pasat stafeta lui BenLaden .. cine o fi urmatorul ?
_______________________________________ Football is for you and me,Not for fucking industry!
pus acum 18 ani
ElLiderMaximo DU'
Membru Junior Din: Hunedoara D.C.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
gaby_: usile ni se deschid ultras _gaby_: nu-i echipa mai frumoasa ultras _gaby_: mai iubita ca rapid ultras _gaby_: rapid..rapid ultras _gaby_: chiar asa ma parazitule? asta am luat-o de pe forumul bmw-ului,pardon bwm-ului[tot ii confund ]
_______________________________________
pus acum 18 ani
BenLaden
Membru Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
ElLiderMaximo DU' a scris:
gaby_: usile ni se deschid ultras _gaby_: nu-i echipa mai frumoasa ultras _gaby_: mai iubita ca rapid ultras _gaby_: rapid..rapid ultras _gaby_: chiar asa ma parazitule? asta am luat-o de pe forumul bmw-ului,pardon bwm-ului[tot ii confund ]
MatusaTamara ...Hai sa revenim cu picioarele pe pamant ..."maturizeaza`te"... iar ne copiem ... Linistitiva si voi ... campionatu` sa terminat ... relaxativa` ~> have a nice day
Modificat de BenLaden (acum 18 ani)
_______________________________________
pus acum 18 ani
DoarCorvinul013
Membru
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 4
As avea si eu o intrebare..Cu ce se mandreste PetroCity in afar de Guta si Cozma ...PetroCity=catun
pus acum 18 ani
DU ARAD
Moderator Din: Directivo Ultra
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 368
bah benladen ce drac te oftici atata pe forumuri....vor dat-o in pizda la petrosani....stiti voi cand.....mai taci in plm ca deja mai enervat....stiu ca e greu sa recunosti ca aia de la HD va fac la orice ora oriunde oricand.....in fine
_______________________________________
pus acum 17 ani
BenLaden
Membru Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
DU ARAD a scris:
bah benladen ce drac te oftici atata pe forumuri....vor dat-o in pizda la petrosani....stiti voi cand.....mai taci in plm ca deja mai enervat....stiu ca e greu sa recunosti ca aia de la HD va fac la orice ora oriunde oricand.....in fine
frustrata`i lumea asta ... Have A Nice Day
...ADMIN pls inchide topicul ...Danke
_______________________________________
pus acum 17 ani
drUNk HB
Membru Junior Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
BenLaden a scris:
DU ARAD a scris:
bah benladen ce drac te oftici atata pe forumuri....vor dat-o in pizda la petrosani....stiti voi cand.....mai taci in plm ca deja mai enervat....stiu ca e greu sa recunosti ca aia de la HD va fac la orice ora oriunde oricand.....in fine
frustrata`i lumea asta ... Have A Nice Day
...ADMIN pls inchide topicul ...Danke
eu cred ca e invers coaie ..nu noi suntem frustrati voi sunteti ..in general tu .. atata le invarti si le ntorci.. in fine ..
PS: Maturizeaza'te
Modificat de drUNk HB (acum 17 ani)
_______________________________________ Viata nu e roz e ALB - ALBASTRA !
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Daca CORVINUL n-ar mai fi Hunedorenii Ce'ar iubi!?
pus acum 17 ani
ElLiderMaximo DU'
Membru Junior Din: Hunedoara D.C.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
BenLaden a scris:
DU ARAD a scris:
bah benladen ce drac te oftici atata pe forumuri....vor dat-o in pizda la petrosani....stiti voi cand.....mai taci in plm ca deja mai enervat....stiu ca e greu sa recunosti ca aia de la HD va fac la orice ora oriunde oricand.....in fine
frustrata`i lumea asta ... Have A Nice Day
...ADMIN pls inchide topicul ...Danke
ma uimesti ben...sti germana,engleza,romana[cat de cat] esti adevarat ma
_______________________________________
pus acum 17 ani
ElLiderMaximo DU'
Membru Junior Din: Hunedoara D.C.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 41
BenLaden a scris:
DU ARAD a scris:
bah benladen ce drac te oftici atata pe forumuri....vor dat-o in pizda la petrosani....stiti voi cand.....mai taci in plm ca deja mai enervat....stiu ca e greu sa recunosti ca aia de la HD va fac la orice ora oriunde oricand.....in fine
frustrata`i lumea asta ... Have A Nice Day
...ADMIN pls inchide topicul ...Danke
ma uimesti ben...sti germana,engleza,romana[cat de cat] esti adevarat ma
_______________________________________
pus acum 17 ani
Bif_Bif
Membru
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
vad ca si tu "sti" romana tot cat de cat...
pus acum 17 ani
ScristY
Membru ** Din: tribuna I Oradea
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 74
copii mai mergeti pe la scoala, invatati sa scrieti, asteptati sa treceti bacalaureatul si apoi o puteti arde ca sunteti mari ultrasi ! nu va mai certati pe forumuri ca nu rezolvati nimic!
_______________________________________ In Oradea Sunt Si Voi Fi Pana Am Sa Mor!